Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač do 2 000Kč (internet - videa, filmy, hudba apod.)

Přeji hezký den všem,
jdu vás sem požádat o radu a doufám, že se mnou budete trpěliví. Potřebuji sehnat nějaký počítač, stolní nebo notebook to je jedno.
Potřebuju od toho počítače několik věcí: internet, videa, filmy, hudba, prezentace a starší hry (need for spead undeground, most wanted, carbon - mafia 1 rád bych i 2, ale to pravděpodobně nepůjde, unreal tournament, scarface, kmotr, gothic apod... Jde především o ten internet a filmy.
Potřebuji aby to bylo svižné a nečekal jsem 10minut než se zapne.

To všechno je hezké, ale teď ten problém, který mám. Potřebuji se vejít do cca. 2000Kč

V počítačích se vůbec nevyznám. Neprosím vás tady o to aby jste mi našli nějaký počítač, ale o to aby jste byly tak hodní a vypsali mi sem parametry, které by počítač měl mít, aby zvládal to co potřebuji. Na aukru se občas dá sehnat za levno, stroj, který by měl vyhovovat těmto požadavkům, ale hledá se to těžko když nevíte co hledáte.

Takže aby jsem se v tom orientoval.

Velikost pevného disku : ?
Frekvence procesoru : ?
Velikost operační paměti : ?
RAM : ?

Atd...?

Mohli by jste mi něco doporučit? : http://www.pocitacezababku.cz/index.html?search=+& kat=10&minP=957&maxP=2200&sbm1=Odeslat+dotaz&ext=y &gid=Pouzite-pocitace

Předem děkuji za odpověď.

To všechno je hezké, ale teď ten problém, který mám. Potřebuji se vejít do cca. 2000Kč

Tak to aby si zacal setrit.

Diky za odkaz, neveril by som, ze sa dnes este nieco podobne predava, chyba im tam len nejaka stara Vectra a muzeum desktopov by bolo kompletne...

Díky za odpověď ač mi je úplně k prdu.

Tak to aby si zacal setrit.

Bohužel víc jak 2000Kč vysolit nemůžu. Tento počítat by měl sloužit především na net a filmy, doufal jsem tedy, že se do dvou tisíc něco sežene. Počítač, který jsem používal pravděpodobně vyhořel či co, jediné co z něj je použitelné je nová grafika, kterou jsem dostal od bráchy k Vánocům - brácha se počítačům věnuje celý život, bohužel je mimo ČR, nejsem s ním v kontaktu a nemůže mi tedy poradit...

Diky za odkaz, neveril by som, ze sa dnes este nieco podobne predava

Opět pěkné moudro, ale zase k ničemu.

Budu za chvíli prodávat tento PC (píši z něj):

CPU: dvoujádro Pentium D915 2x2.8GHz Intel Pentium D 915 2.80GHz 4MB 800 FB
RAM: 2x1GB dual(2GB) Zeppelin zlatá
Grafika: RADEON HD 4650 512MB
Základní deska: Socket 775 - SiS 661FX - GA-8S661FXM-775 (rev. 2.0)
HDD: 40GB
Zdroj: 300W
Bedna: černá
DVD mechanika

Rozjede Mafii 1 Mafii 2
CS 1.6
CSS
Minecraft
NFS Undeground/Most wanted
WOT (World of tanks)
Spintires
Eurotruck simulator 1 + 2
GTA san andreas
a spoustu dalších... (některé s méně FPS)

Cena 2 000 - 2500Kč
týden záruka,platba dobírkou/předem