Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo k win

Dobrý den, mám win 7 ultimate a zapomněl jsem heslo k administrátorskýmu účtu. Myslel jsem, že jsem měl na flsahce soubor pro reset hesla, ale nefunguje mi ani z jedné flshky, takže jsou k jinému PC. Dá se to heslo resetovat nějak přes BIOS nebo jinak ? Mám přístup k dalšímu účtu, ale není admin.

zapomněl jsem heslo k administrátorskýmu účtu

Heslo sa nedá zabudnúť na PC, ktorý denne používaš, ibaže sa chceš prihlásiť na iný/cudzí PC, ktorý si dlho nepoužíval. V tom prípade, tam ako administrátor nemáš čo robiť!

Musis spustit prikazovy riadok (v start-programy-tam niekde) cez pravy klik - spustit ako spravca. Ak to je cisty user ucet tak nijak (potom si vypal iso na CD). To si fakt robil niekomu cisty user ucet? Lebo standardne je vo W7 ten prvo vytvoreny uzivatel spravca, len musis spustat veci cez pravy klik - ako spravca. A ucet administrator je standardne zakazany, ptz ho nikto nepotrebuje.