Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zjistil chybu řadiče na \Device\Harddisk6\DR15

Zdravím,
od reinstalace pc jsem z prohlížeče událostí zjistil, po vložení jakékoliv flashky do jakéhokoliv usb portu ať už na skříni nebo přímo do základovky, že mi tam naskakuje Chyba 11: Ovladač zjistil chybu řadiče na \Device\Harddisk6\DR15 (čísla DR jsou různá). Zkoušel jsem více flashek, do všech portů - chyba je generována poměrně náhodně: někdy to chybu napíše, po odpojení a opětovném připojení už ne, někdy se dokonce stane, že se flashka v systému sama odpojí a znovu připojí.
Podotýkám, že jsem nainstaloval všechny ovladače ze stránek výrobce základní desky (mám Asus z77-A), vše by mělo být aktuální, snad krom BIOSu, který mám předposlední verzi.
Jedná se o hardwarovou nebo softwarovou chybu?
Co s tím mám dělat?

chyba 11 obvykle znamená,že už niesu volné žiadne systémové prostriedky pre daný hardware,stáva sa to často vtedy,keď sa na počítač pripája a odpája velké množstvo usb komponentov vždy do iného usb konektoru a nanovo sa x-krát inicializuje ovládač pre to isté zariadenie na rôznych portoch......ideálne je vždy to isté usb zariadenie zapojovať do toho istého usb portu...v správcovi zariadení si daj zobraziť skryté zariadenia a odober všetky zašedlé položky usb zariadení,ktoré sú neaktívne a nepripojené,tým by sa mali uvolniť rezervované prostriedky pre inštalované,ale neaktívne zariadenia a za normálnych okolností by chyba 11 mala zmiznúť pri ďalšom reštarte pc...