Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Základní deska+procesor+paměti do 5000Kč ?

Dobrý den,
Chci se zeptat jestli je možné koupit základní desku+paměti+procesor,na nějaké ty hry do 5000Kč.
Je mi jasné že s touhle částkou je lepší se kounout na bazar,ale přeci jen se chci zeptat jestli by se to dalo slátat nějak dohromady.
Očekávám 4Gb paměti,2xjádro procesor s lepší frekvencí a spíš nějakou low základovku...
Díky za rady.

Bohuzel,když se kouknu na odkaz od M-Pool, stejny problém,nezobrazí se :-( Prosím o odakzy,předem děkuji.
Ale musím dodat ze grafiak nestojí za prd,a s kombinací s nejakyma lepšima komponentama to pofacha asi dobře :-)

ABY JSME V TOM MNĚLI POŘÍDEK.

NAPIŠTE POSLEDNÍ KOMENTY,A DEJTE DO NĚHO VECI KTERE MAM ZAKOUPIT.
Díky moc :-)

Mno, on je to u AMD totiž taky něco na způsob HT (nebudu se rozepisovat, koho problematika zajímá, ať si nagúglí). Tedy máme dvě multijádra s hyperthreadem. Jedno se třemi, druhé se dvěmi jednotkami (oboje ovšem s HT). To první má potenciální možnosti ve vícejádrových aplikacích, to druhé brutálně vyšší výkon na jedno fyzické jádro. Vybral bych si Intel.

Lidi,jste hodní,ale teď v tom mám bordel.
Co mám teda koupit, berte v uvahu poměr cena-výkon.
Asi si myslíte že jsem blbeček,ale váhám mezi tím i3 a AMD,takže bych vás prosil o konečné rozhodnutí,a výhody u AMD a i3,abych si vybral podle svého.Du se najíst,za chvilku jsem tu a počtu si co jste psali.

Ok.Díky za rady,ale musím se přiznat,že od počatku co se zajímám o pc,mám slabost pro intel.Takže intel vítězí.Tozhodně tohle neni poslední pc.Příští měsíc budu stavět vratrovi,takže koupi to s AMD procesorem,a pak uvidíme kdo komu bude závidet,a komu se to dřív "posere".Díky moc lidy,hezký zbytek večera.
"LOCK"