Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je bezpecny email pres prostrednika?

Ahoj mam svuj osobni mail u seznamu a rad bych se na nej prihlasoval i z meho ipadu konkretne pres oficialni aplikaci na postu. Moje otazka zni, je to bezpecne? jsem paranoidni co se tyce NSA, mych osobnich informaci atd

Mail je mail, so svojimi negativami aj pozitivami.
Beznu postu nemam dovod tajit. Mail typu: Prajem Ti vsetko dobre k meninam, nech si cita ktokolvek.

Ale stalo, ze som sa musel sudit a s mojim pravnikom som korespondoval mailom (tam by mi to uz trocha vadilo).

Jednoducha vec: zasifrovany subor.rar
Dohodli sme si zlozite heslo (ktore na beznom PC prelomis tak za 27 rokov neustalom 7x24x356).

A spokojne pisem mail: Ahoj Vlado, posielam Ti subor RAR.