Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem norton internet security

Prosim, pocitacum nerozumim, pouze ho uzivatelsky pouzivam k praci.... jiz nekolik dni mi naskakuje na notebooku hlaska , ze 9.2. mi vyprsi Norton Security, at ho obnovim... resp. je to v anglictine, tak mi to pise, at ho "znovu predplatim"... chce to vsak po me SUBCRIPTION KEY... kde ho mam vzit, ci jak se to dela??? dekuji

Norton Security je za peniaze. Vyrobcovia NB alebo maticnych dosiek prikladaju CD kde je predplatene napr. na pol roka a podobne, a potom na dalsie obdobie si to musis zaplatit, inac vyprsi moznost aktualizacie (cim sa antivirak stava zbytocny). Subscription code dostanes az si to zaplatis. Mozes si to aj odinstalovat a nainstalovat iny antivir/firewall apod. Alebo si pomoct nejako inac, tuto moznost ale nebudem dalej rozvijat... :-)

P.S. ak ti to vyrobca NB alebo MB predplatil na dlhsie, tak budes mat nejaky subscription kod niekde medzi vecami co si dostal k NB/MB. Zatial som ale nevidel ze by nejaky vyrobca platil renew za pouzivatela...