Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Explorer - snychronizace v bočním panelu

Ahoj, v průzkumníku Windows mám zakázánou vlobu ROzbalit do aktuální složky (tento mystický název znamená, zda <při procházení v hlavním okně> se taky <sychronizuje cesta k dané složce v bočním panelu>). Potřeboval bych však jednorázově toto provést. Je to nějak možné ve Win 8.1 nebo 7?

To sis asi něco spletl, s právy pro zápis to nemá nic společného ani s archivy. Mám na mysli to, že v průzkumníku při vstupu do složek se automaticky Rozbaluje strom v levém panelu ( který se zobrazuje přes Uspořádat-> Rozložení- >Navigační podokno), když je ta volba zapnutá.

Já bych chtěl tu volbu mít pořád vypnutou, ale NĚKDY ručně na požádání provést synchronizaci toho panelu.

PS: Ve Win 7 se to jmenuje Rozbalit u aktuální složky