Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis, rychlá rada

Zdravím, neví prosím vás někdo, když už jsem jednou přes acronis dělal image disku, která teď momentálně na tom disku je, a teď ho chci vlastně udělat znova, tak jestli se ta předchozí image přepíše, anebo tam budou dvě? Popřípadě jak tu starou odstanit? Prostě ctrl+a a del? :D Díky všem za pohotové odpovědi

Pokud děláš novou zálohu přes starou, tak ti přepíše tu původní.
Pokud nechceš přepis, udělej si novou zálohu (změň název).

Taky můžeš zálohovat jen změny přírůstkovou zálohou. Pochopitelně musíš mít všechny předchozí verze od té první úplné. Vhodné třeba při instalaci Windows a programů, uděláš si postupně několik záloh a když se něco pokazí, vybereš si stav, do kterého se chceš vrátit.