Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Playstation 3

Zdravím, chtěl bych si pořídit PS3 a hrát na něm hry jako jsou Gta 5 ,Fifa 14. Zajímalo by mně kolika Gigabitový Ps3 si musím na tyto hry koupit . Děkuju
Ps: v těchle věcech jsem úplný amatér :)

Já osobně PS3 nemám, ale co čtu na herní poradně, tak bych ti doporučoval koupit PS3 500GB, do 12GB konzole potom dost lidí dokupovalo HDD, někteří pak s tím měli problémy, nevím jestli vlastní zásluhou, ale když koupíš 500GB, tak už se pak nemusíš starat jaký HDD do toho koupit.