Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plomba na mobilu

Dobry den vratil se mi mobil z opravy a dival jsem se pod kryt když jsem tam dával simku je tam nálepka přes šroubek ale šroubek je viďet je to v pořádku nebi ne?

to je problém servisu,pokial opravu previedol neautorizovaný servis,tak prípadná záruka stejne padne bez ohladu na to,či je plomba poškodená ,alebo nie,alebo,či by ňou bol zalepený šroub,alebo nie,rovnako,ak opravu previedol autorizovaný servis,ten si opravu zaznačí a môže,ale nikde nieje napísané,že musí zalepiť šrouby nejakou nálepkou a ak tam nejaká bola priamo z výroby,servisný technik ju stejne musí nejakým spôsobom porušiť,ak chce niečo rozobrať...tá nálepka s polskou online adresou stejne nepochádza od výrobcu telefonu,ani od originálneho samsung gallery service europe,ale pravdepodobne len od nejakého lokálneho dealera telefonov so sídlom v Polsku a pobočkami v Ostrave,Opave,Českom Těšíne etc.,tam je to vcelku bežná záležitosť...