Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se spuštěním

Zdravím. Mám problém se spuštěním programu na cd (počítač pro každého) starší vydání.Otvírá mi ho pořád Win. media player. Mám Mozillu fir. a Explorer 7 .Ale ti se k tomu neznají Výchozí proh. mám Mozillu, zkoušel jsem je přehodit, ale vždy mi to po naběhnutí otvírá player.Vypíše že nato nemá kodeky. Nevím jestli se něco nepohádalo při přeinstalování exploreru z 6 na 7 Jiné cd se otevřou normálně.

Napřed podrž na 10 sec. SHIFT při vložení CD a klikni na Tento počítač,
pravým myšem klikni na ikonu CD(DVD)-ROM a dej Prozkoumat.
Neklikej na Autorun, ale na jiný spouštěcí exe soubor.
Pokud máš XP, tak máš možná zatrhnutou volbu Spouštět multimediální soubory
po vložení CD a zatrhnul sis kdysi volbu "Nezobrazovat při dalším spuštění atd ..."
Pokud ti to nevadí a sháníš jen kodeky, tak doporučuji CCCP :

www.cccp-project.net

Předtím odinstaluj všechny kodeky, co v kompu máš.