Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel VGA driver

Zdravím
na půlročnín notasu mně klasicky vyjely aktualizace přes Live Updater. Jednu sem nainstaloval, no u "Intel VGA driver" mně to napíše "položky nejsou nainstalovány.
Zkoušel sem to víckrát..
Kdyby někde věděl, co s tím, byl bych rád.
Díky, Marek

mně klasicky vyjely aktualizace přes Live Updater

tady někdo upad, mě žádné takové svinstvo nevyjíždí.
a nutně za každou cenu upgradovat "výkon" kancelářské grafiky, to je skoro na diplomek.

edit: jen doufej, že to nejsou aktualizace w7-64bit pro intel gma3600, to bys splakal nad wintelem.