Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj

Chtel bych se zeptat zda by mi nekdo nedoporucil 750w zdroj kolem 2000kc, klidne vice, na zdroji se nema setrit. Jeste ohledne zdroje, kdyz bude zdroj 750w, ale stare pc bere jen asi 300w, tak zdroj bude brat jen 300w nebo 750w, ale pak to uvnitr zdroje premeni na mene. Budu postupne menit komponenty a mam jen 450w za 800kc, takze nic moc.diky

kdyz uz jsem tady vadi nejak vypinani pc za chodu s el, kdyz je nejaky problem a nacte sd az po 2 vypnuti a zapnuti krome dat, ktere se mohou ztratit jako treba spaleni hw atd. Zrejme to dela grafika, ktera se porad dostava do nekonecne smycky.