Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neovladatelne ukladani na HDD ?!

Tak tady je ma otazka trochu jinak- je mozne, ze kdyz se divat na obrazky, tak se ukladaji do nejake slozky? Pred chvili jsem mel jeste 80 GB volneho, ale ted mi tam zbylo jen 68 GB. Co s tim ? A jake soubory zbytecne zavazi? Jsou i ve slozce Temp a jine ? Diky a snad to pochopite.

[mod]Nervete priste na nas. Dekuji (rh)[/mod]

Mnnt...co se muze ukladat spoustenim aplikaci a tak? - historie, obrazky a jina data ?!!

Mam zapli IE a v nem ikonku a u ni mam 583 blocked ...a kdyz na ni kliknu, tak se to zmeni na Popups okay .. kua co to ma bejt ? ..neco jako blokace www stranek? To by vysvetlovalo to Ctrl ..

Může se ti ukládat cokoliv - cokoliv máš v aplikacích (čert ví jakých!) nastaveno, aby se ukládalo. Třeba snapshot Plochy každou vteřinu. Třeba Fraps záznam hry. Třeba databáze v ACDSee. Třeba práce nějakého viru/spyware. Prostě cokoliv...

Víš jistě, že nemáš PC zavšivený?

Pokud je AVAST aktualizovaný, tak by tě měl před viry v klídku ochránit.
Dneska jsou horší trojany a spywary. Nainstaluj si alespoň AdAware + SpyBot,
aktualizuj je přes internet nebo si klidně stáhni aktualizaci přes www stránky.

http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/bezpecnost/o chrana_pocitace/adaware/

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/bezpecnost/ost atni/spybot-search-and-destroy/

SpyBot má češtinu v nabídce, AdAware má odkaz na CZ lokalizaci na uvedeném linku.

Po počátečních porodních bolestech se velmi dobře vyprofilovala stránka :

trojanhelp.wz.cz

Po počátečních porodních bolestech se velmi dobře vyprofilovala stránka :
trojanhelp.wz.cz

čtu: "aplikace firefox zbránila stránce otevřít několik vyskakovacích oken"

ale domácí kutil tam nakonec najde co hledá, profesionálnější spyware.cz nejsou tak přímočaré.

jinak tazatel by měl někam uložit printscreen, kde by v malování zakroužkoval co všechno je blbě, podle jeho dotazů si klasicky rozesr.. windows, nemá pořádný firewall, neví kdo mu co kopíruje na disk nebo jaké procesy mu běží v paměti...

s uživateli ie se člověk nenudí.