Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet do cca 5 000,-Kč ?

Dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem tabletu pro mou tetu. Požadavky nejsou nijak náročné. Tablet bude sloužit na prohlížení dokumentů na internetu a na nějaké to video. Velikost spíše cestovní, tj. malý formát. Rád bych se držel spíše kvalitních a ověřených značek, aby radost byla stoprocentní a pokud možno to nestálo až těch 5000,-Kč, to je vrchol (aby ještě zbylo na nějaké pouzdro a tak). Tablet by měl být odolnějšího ražení. Díky za každou radu. Případné věci, které budou ještě třeba upřesním. :-)

Zdravím, slot na karty má, jen není pořádně uveden ve specifikacích. Mironet píše ano a v návodu se také píše ano. Dle Lenovo blogu též. Co se týče Nexuse, tak si myslím že na to použití, které bude si myslím až moc luxusní. Díky za rady.