Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome email

Dobry den,

pouzivam internetoví prohlížeč Chrome pod Win 7 bez emailoveho klinta, vyuzivam email od seznamu. Jde nastavit v Chromu email tak abych mohl odesilat obrazky, odkazy atd. primo ze stranky "odeslat". Predem dekuji a omlouvam se za kostrbate vysvetleni.

DM

ano neco takoveho jsem si predstavoval jak pise IQ37 .....jsem totiz zvykli z prace pouzivat Outlook a tam provazanost s IE existuje tudiz jsem schopen primo ze stranky odeslat dany soubor obrazek link ci video... neco takoveho chci dosahnout i doma, jak tak sleduji asi budu muset prejit zase na firefox (kdysi jsem ho opustil (pusobil na mne težkotonazne) snad uz neni :) kazdopadne dekuji DM