Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Yet another cleaner

Dobry den chci se zeptat jestli někdo má zkušenosti s tímto programem Yet another cleaner na webu toho moc o něm není vesměs jen spekulace já si ho nainstaloval před týdnem a funguje až moc dobře našel to co antivir vubec neobjevil.

proč ti to antivir nenašel to netuším a je mi to jedno.
spíš by mě zajímalo, proč si ty věci dobrovolně instaluješ - adwcleaner (nebo tvůj yac) ti ukazuje jejich umístění, tak si jistě vzpomeneš, s čím jsi to nainstaloval.
pokud máš skutečně ve windows 9-krát trojan/spyware, pak asi nejsi úplně normální.

předpokládám, že bys to našel i ve stupidním výčtu "po spuštění" - přesto jsi takové věci ignoroval. problém tvého pc je mezi klávesnicí a židlí: že ty máš administrátorská práva.
to žádný dodatečný čistič nezachrání.

Druhá varianta je správně.
Tenhle program je jeden z těch, které toho najdou spousty spousty a pak tam je tlačítko na zakoupení programu pro získání spousty dalších funkcí a odstranění nalezených problémů. Pořád ta samá písnička a lidi na to pořád skáčou :-)

Něco jako program Zrychlit PC, který našel jako "problém" i sám sebe :-D