Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi spustit Steam

Zdravím.
Jelikož mám na steamu plno her a navíc jsou letní slevy, trápí mě jedna věc. Nejde mi vůbec spustit Steam. Prostě ho spustím, naběhne mi malé okno, které ukazuje, že se steam spouští a to je vše. Pak už se vše vypne. Někdy se mi v kartě procesy ukazuje, že se místo steam.exe spouští steamerroreporter.exe. Na internetu jsem toho našel hodně, jenže mi vůbec nic nepomohl. Můžete mi prosím nějak pomoc vy? Nepomohla odinstalace, vymazání a následné nahrání všeho odznovu, vymazání clientregistry.blob... Děkuji předem :)

Steam spuštěn! Nastavil jsem kompatibilitu na win xp a jde to. To jsem zkoušel už dříve, ale vždy se mi ukázala hláška, že steam nepodporuje kompatibilitu. Takže děkuji všem za snahu a asi si přeinstaluji OS. Děkuji moc za ochotu :)