Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor do 6000,-

Ahoj. Doporučili byste mi prosím nějaký kvalitní 20"-24" LCD monitor s IPS panelem s odezvou MAXIMÁLNĚ 5ms do 6000,- Kč? Případně pokud víte o nějaký stránce, kde můžu vyhledávat monitory na základě těchto kritérií, tak bych byl moc vděčný.

A ještě jedna malá otázka na závěr, je nějaká značka monitoru, který bych se při výběru monitoru měl raději vyhnout?

pokud víte o nějaký stránce, kde můžu vyhledávat monitory na základě těchto kritérií

Třeba nějaký internetový obchod? CZC, Alza...

I když znám spoustu lidí, co s tím problém nemají, já bych nešel do LG, co jsem viděl tak největší odpad.
Tady se často doporučují BenQ, ovšem zkušenost nemám, nemůžu soudit.

Měli jsme je ve škole v jedné z učeben. Nejhorší obraz a to o hodně, plasťák že to bylo až nechutné (takový strašně levný plast, něco jako palubka ve Felicii :) ) a každou chvíli se nějaký opravoval... Z toho co tam bylo (v každé učebně jiné) tak to bylo jasně nejhorší a o hodně.
To ovšem neznamená, že jsou takové všechny, třeba mají IPS zvládnutá lépe a třeba to byl jen špatný model...