Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V Amipro 3.1 nejde tisknout

Systém WXP SP2. VAmipro nelze tisknout, hlásí to : Nelze začít tisknout. Zkontrolujte, zda je disk povolen, nebo zda není plný disk. Amiprint byl pozastaven. Disk není plný zdaleka. Prosím, nevíte někdo, jak zprovoznit tiskárnu v Amipro? , aby to tisklo také v amíčku? Word, exel jde tisknout normálně. Děkuji Vám. Zdraví Marian.

Vladimíre, kdybys hned tímto způsobem nezareagoval, měl bych pocit, že se něco děje a že časem prověřené hodnoty již neplatí.

Jinak s odstupem času si nevzpomenu, který z obou programů byl rychlejší. Možná byl na vině i můj subjektivní přístup. Kdykoliv spouštím jakýkoli produkt MS, vidím rudě a mám pocit, že se čas a vývoj zastavil.

Již to mám. přeložil jsem si tu radu, co je napsaná anglicky. Je třeba vyvolat v amíčku: Pomůcky/nastavení /volby/ - zrušit volbu, tisk na pozadí. Již to fachá. Velice děkuji autorovi "Abox". Díky pane. Zdraví Marian