Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepší funkčnost (VÝKON) PC

Zdravím všechny, ...
Potřebuji zvýšit výkon mého PC.
V pc má nainstalované windows 8, ty mi zatím z windows 7 a vist pracují nejlépe, ale vše se pomalu načítá, v intervalech cca 6 sekund, na můj vkus pomalé.

PROCESOR: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 1.91 GHz
Pamět RAM : 1,00 GB
Typ systému : 32bitový operační systém, procesor pro platformu x64
HDD : 250 Gb, volných 152 Gb
Napište prosím, jakým způsobem zrychlit pc, popřípadě co mám koupit, vím že mám 1 slot volný na RAM.

Jeste napis typ graficke karty. Ta muze hodne brzdit. A podle sestavy uz pc taky neco pamatuje, a ikdyz ho preinstalujes tak nikdy nebude rychlejsi nez novy, jak starne tak muze postupne hur zvladat provoz, kor zs novejsim systemem. Ja mam tak dvojnasobne vykone pc a po par letech uz taky obcas zamrza apod.