Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BOOTMGR

Zdravim,
spousty navodu jsem nasel i tu na poradne ihledne hlasky ktera mi vyskakuje pri bootu PC.

BOOTMGR is compressed

jsou zde pekne navody kterych jsem se chtel chopit, jenze mi k provedeni opravy schazi:

a)DVD mechanika
b)BIOS podporujici bootovani z USB disku

tak vas prsom o radu jak tento problem vyresit, nejde totiz ani klavesnice ktera je USB a tim ani restart(jen RESET*PWR)

dik za odezvu

EDIT:WIN 7, AMIBIOS-

ps 2 nefunguje to uz jsem resil tu jinde, po pripojeni klavesnice jakykoliv do portu ps 2 se secno automaticky a neustale srolovava dolu jako kdyz zasekla klavesa END.

Proto mam obavy zda to vubec dokazu nabootovat, jestli vubec ta USB klavesnice nacte drivery aby sla a ja nekam dostal.

Ale zase do Biousu se F8 dostanu a klavesnice funguje prestane az s tou hlaskou u BOOTMSG.