Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otázky v oblasti zvuku

Ahoj, mám dvě otázky ohledně zvuku a mikrofonu. [mod]Kde jsou ty otázky? (anarchist)[/mod]

1) Koupil jsem si mikrofon (se sluchátky) [DCAA0096.jpg], mám k tomu dvě zástrčky: růžovou - přímo na mikrofon a zelenou na zvuk do sluchátek. Ale je problém, že mám i normální bedny a ty mají taky zelenou zástrčku. Jak mám udělat to, abych měl zvuk v bedýnkách a i ve sluchátkách.

2) Čas od času se mi zničehonic vypíná zvuk u bedýnek. Mám Genius, ty nejzákladnější. Neumím si to vysvětlit, ale právě dneska se mi vypl zvuk. Nic není slyšet. Nevím jestli to jde nějak vyřešit. Nic jsem nedělal, nevypojoval atd...

když je konektor beden zastrčený/doražený dobře, a kabel snad není zlomený (zkusíš jeho kroucením), pak ti odešel poctivý taiwanský výrobek. podívej se po jiném, který má zároveň sluchátkový výstup.
ale protože už je po vánocích, a soudě podle příspěvků jsi ani nebyl moc hodný, ježíšek se na tebe nejspíš ...

Jukni se dozadu na bednu, jestli jsou audiokonektory vyvedeny ze slotu pro PCI karty, nebo jsou vyvedeny z desky - jsou v panelu spolu s USB, sériovým, paralelním portem.

A ve správci zařízení taky název zvukovky vyčmucháš, je to v položce "řadiče zvuku, videa a her".

Aktivne repro ma tak vysoku vstupnu impedanciu ze nic pri pouziti rozdvojky (ak v jednej je aktivne repro) nehrozi, akurat tak mozna mierna deformacia signalu sluchatkami (zavisi od vystupu zvukovky).

Pre T.I.P: odnes to niekomu kto sa trochu do toho rozumie, aby analyzoval pricinu (kyvanim kablom, prip. nabootovanim do niecoho kde nie je v mixeri hlasitost na minime apod.) :-) Ak mas vo Win vsetko OK tak je v haji ten konektor alebo doska.