Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7

Zdravím, mám takový problém. Moje sestra má počítač, na kterym nebyla už asi dva roky. Teď se k němu chce vrátit, ale je tam ještě Win Vista a je to zasekaný, jak tam toho hodně zbytečnýho, a jelikož je moje sestra úplnej antitalent na počítače, řekl sem že se chopím toho, abych to přeinstaloval na Win 7. Problém je ale v tom, že když si stáhnu win 7 32 bit z této stránky http://pc.poradna.net/f/view/1046569-legalne-stiah nutie-windows-7 nejde to nainstalovat, protože tam je heslo administrátorem, a administrátor je matky bývalí přítel, a heslo už neví. Existuje teda nějakej program na zjištění toho hesla? Nainstalovat přes Bios to taky nejde :/ Dík ;)

Vyjadruj sa presne a zrozumiteľne.

Chceš zrejme vykonať abgrejd OS W7 /inštaláciu/ z rozbaleného ISO súboru a to priamo z grafického prostredia spusteného OS Vista. Oba systémy sú 32 bitové. Následne chceš z "old" priečinkov, pozostatkov Visy uchovaných v koreni hdd C:\, vydolovať (zasekané) dáta.