Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry nejsou plynulé na 60 FPS

Ahoj,mám problém. Nevím jestli mám něco s očima,ale hry mi nejedou na 60 FPS plynule (nebo spíš při pohybu se mi to nezdá). Zkrátka,MSI Afterburner mi třeba u Oblivionu ukazuje 59-60 FPS (různě se to mění) ale pod 59 to snad ani nešlo,je to plynulé,hra se přímo jako by nelaguje,ale když prostě chodím,vidím v okolí a zkrátka,připadá mi jako by se to při pohybu sem tam laglo. Nevíte třeba o nějakém programu,nebo způsobu,jak to zjistit,jestli mě jen šálí zrak,nebo je fakt někde problém ?

Jo a ještě se chci zeptat,tady na těchto gifech www.30vs60.com , ten Far Cry 3 například GIF napravo (60 FPS) to je nějaký zrychlený záběr,nebo je to minimálně 100 + FPS ne ? Nebo takhle jako fakt běží hra při 60 FPS ?

Mne sa nechce pozerat nic, ale ked mas nejake lagy tak si skus vypnut VSYNC alebo zapnut tripple buffering v hre, a podobne. Pripadne ak ti to monitor da hodit obnovovaciu frekvenciu na 75Hz.
A programy beziace na pozadi vsetky odinstaluj, t.j. antiviry, sidebary, a podobne nezmysly.