Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhanam info o laptope Halikan nbc 386sx

Dobry den,
dnes som sa stal hrdym majitelom laptopu Halikan nbc 386sx Chaplet systems. Este som ho nemal zapnuty, chcel by som si o nom co-to precitat, google bol skupi na linky, tak prosim Vas, kto s nim ma skusenosti, ci linky a tak :-) Viem ze je dost nepravdepodobne, ze by niekto take daco este v dnesnej dobe zivil. Ja ho chcem len tak pre radost, rozobrat ho a poskladat, proste sa daco naucit bez rizika financnej ujmy :-D.

Kazde info je vitane :-).

[mod]Oprava modelového značení v nadpisu. Čtěte to po sobě. (anarchist)[/mod]

prázdné místo na stole místo toho je cennější než ten krám.

A mne lezi na stole Didaktik GAMA s 80KB RAM a 5,25" floppynou DIDAKTIK 40, ktera ma v sobe skvely obvod 8255. A vubec se mi nezda, ze by prazdne misto bylo cennesi...:-p