Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bootovani win7

mam problem nabootovat win7. nastavil jsem v biosu boot z cd, zobrazi se libovolnou klavesou spustite z cd,potom probehne windows loading files, starting windows a potom uz se nic nedeje.pouze cerna obrazovka. moc dekuji za nejakou radu

Bit to nikoho nemoze, PC nema palicu.

Mozes mat posahane nieco na disku (da sa zmazat kompletne killdiskom), mozes mat vadny disk, vadnu dosku, vadnu RAM, slaby/vadny zdroj, vadnu CDROM, blbe instalacne medium, a este asi 10 inych vadnych veci

P.S: do BIOSu nacitaj defaults a save and exit.