Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypínanie obrazovky windows 7 home

Zdravím,

Vždy po 20 minútach nečinnosti myši/klávesnice vypne PC obrazovku monitora. Zakázal som mu to v správe napájania, vytvoril nový plán v ktorom som to tiež zakázal, nanovo nainštaloval systém, dohováral som mu, sproste nadal a nič z toho nepomohlo. Keď skontrolujem nastavenie je vypnutie obrazovky zakázané, keď ho ale nechám bežať a on ju vypne, pozriem do nastavenia a je to zmenené na vypínanie po 20min. Zase to vypnem a tak dookola. Vie niekto čo s tým ?

nanovo nainštaloval systém

ked tam nainstalis uplne cisty Win, a nic viac nic tam ani neinstaluj ani nestrkaj ani nic, odpojene od LAN, a zmenis to, tak sa to tiez uspi? Neni to nahodou nejaky stary PC z roku 2000 v ktorom mas v BIOSe vypnute ACPI a zapnute nejake APM? (aha HM61, tak to potom APM nema :)

Nič také som nenašiel, dám si zase dvacet.

Po nainštalovaní posledného drivera z Intelu (Integrovaná grafická HD 2000/3000 v Intel G840) sa problém odstránil. Bol spôsobený zrejme tým, že aj po preinštalovaní systému mi pôvodný ovládač grafickej zakaždým prepísal Windows "novším" v rámci automatických aktualizácií.

Ďakujem za pomoc.

Použil som tento:
win64_152822.zip, Version:15.28.22.64.3517, Date:04/10/2014

Tak všetko je ako vždy inak. Spôsobuje to spustenie testu v HD Tune v.2.55 , ktorý som nechával bežať. Vypnem vypínanie obrazovky. Spustím HDTune a v ňom benchmark, alebo test povrchu a v správe napájania sa objaví vypnúť obrazovku po 20 min, čo aj spraví. Asi preto, že je už piatok..