Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta- artefakty

Ahoj, nedávno jsem tady kupovala graf. kartu MSI R9 280 na doporučení jednoho člověka tady z fórumu .. Pak jsem zde řešila problém s nefunkčností driverů a přehříváním.. Vše nějak tak bylo vyřešeno ať už tady nebo mnou osobně.. Problém ale mám nový a to že karta dělá hezké artefakty.. Co jsem se dočetla na fórumech tak to má hodně lidí s touto řadou R9 ať už se jedná o MSI, Asus apd.. Prostě to AMD moc nevychytalo asi.. Chci se zeptat na alternativu této karty a jestli je blbost cpát k základní desce ASUSU a AMD processoru kartu od nVidie..

potřebovala bych ale náhradu hledat na alfacompu a ne obchodě czc.. jelikož chci vrátit kartu v 14 denní lhůtě a hned poslat novou .. Chci prostě náhradu která bude už v pohodě nebude dělat takovéhle věci.. Nikdy jsem se s artefaktami nesetkala a už taky nikdy nechci .. je to prý způsobené pamětmi Vram, jenže která karta je nejméně problémová v téhle cenové relaci :D osobně se mi ani do geforce nechce prostě když mám celý komp dělaný na amd.. ale chci se zbavit toho problému ..