Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Outlook 2000 a problemy s prilohou

Zdravim a prosim moc o pomoc. Kdyz odeslu z MS Outlook 2000 email s prilohou (napr. +.doc), tak na MS Outlook Express to dorazi bez prilohy a na freemaily (Tiscali, Centrum) to dojde s prilohou winmail.dat. Docetl jsem se tu, ze to chce zmenit nastaveni z Format RTF na Prosty text, ale ten tam nastaveny je. Jako SMTP pouzivam bezici sluzbu ve WinXP. Prosim, zkuste mi pomoci, jsem v koncich. Dekuji Vam.

Diky za snahu, ale co jsem prebehl ocima, tak ani jedno neresi muj problem. Ale jeste se na to podivam podrobneji. Jde take o to, ze vsechno bez problemu fungovalo, pak jsem tam nainstaloval SPAMfighter a ... a ani po jeho odinstalovani to neprestalo delat.