Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač, Watch dogs a jiné hry nejedou jak mají

Dobrý den. Jsem PC hráč, který miluju hry. Můj starý počítač už dosloužil. A tak sem si jako student koupil nový počítač.
Jsem však zklamán. Nefunguje podle mne tak, jak by měl.
Co mám za počítač:

Operační systém: Windows 8.1 Professional 64bit + záložní média + média s ovladači
Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz, Turbo: 3.6 GHz (L3 cache 6 MB)
Chladič: ARCTIC Freezer 7
Základní deska: Gigabyte Z87-HD3, chipset Intel Z87, Socket 1150, 4x DDR3, 2x PCIe 3.0 x16, 2x PCIe x1, 2x PCI, VGA, DVI, HDMI, GLan, ATX
Grafická karta: GeForce MSI GTX 760 2GD5/OC, 2 GB GDDR5, 256bit, 1x DVI-D, 1x DVI-I, 1x HDMI, 1x DP
Síťová karta: 10/100/1000 Mbit
Operační paměť: 2x DIMM DDR3 4 GB 1600MHz
Optická mechanika: DVD-RW SATA LG GH24NS
Systémový disk: Kingston V300 120 GB SSD
Pevný disk: WD Blue 1 TB, SATAIII/600, 64MB cache, 7200 ot./min
PC skříň: CASE SHARKOON T9 Value, ATX, bez zdroje, černá s bílým podsvícením
Čtečka paměťových karet: CF, CFII, IBM Microdrive, SD, SDHC, microSD/T-Flash, MMC, MMC Plus, MMC mobile, RS-MMC, xD, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, MS Micro M2
Zdroj: 500W PFC (120 mm ventilátor) ATX

No, nyní k problémům. Dostal jsem k PC hru Watch dogs. Je normální, aby mi na tomto počítači tato nová hra, jela na nejnižší detaily okolo 15 fps (podle programu fraps). Samotná hra, mi detekuje grafické nastavení na vyšší. Na tom je to však naprosto nehratelné (okolo 6fps)

CO se driverů týče, nu, nainstaloval jsem co se dalo z cd, které jsem k tomu dostal. Neumím anglicky, dal jsem instalovat vše aniž bych tomu nějak rozuměl. Antivir jsem žádnej navíc neinstaloval, mám tam pouze windows defender, který byl předinstalovaný. Potom jsem ještě nainstaloval nejnovější ovladač pro tu moji kartu (automaticky udělal program Geforce Experience).
Protože mi to nefungovalo, tak jsem si stáhl a nainstaloval program SLimDrivers, který mi našel asi dalších 10 ovladáču na já nevím k čemu. Vše jsem stáhl a nainstaloval.... stále se při hraní nic nezměnilo.

Ani u ostatních her, nejsem spokojen s kvalitou. Battlefield 4 můžu jet pouze na střední detaily (fps jsem zde neměřil ale cítil jsem, že to taky není žádná sláva).
Nu, prostě to není to, co bych čekal za 25 000,- ..... Může mi tu prosím někdo poradit? byl bych moc vděčný.

Asi budes muset preinstalovat, ale lepe kdyz to udela nekdo jiny, kdyz to neumis. Potrebujes nainstalovat cistou verzi Windows, potom ovladac k cipsetu, ovladac ke grafice, siti a zvukovce. To je vsechno, pak to zkusis, jestli to pujde, urcite nepouzivat "hledace" driveru, ty tam muzou nahodi cokoli a pak to nejde vubec, coz se i stalo.

Tak to bude ono, chtělo by to asi protáhnout přívodní kabely do monitoru, aby byly volně průchodné pro data i napájení. Jak je to někde ucpané, stářím zanesené nebo nedejbože skříplé, tak se tam toho dostane málo a tomu odpovídá fps.

OK, čili může to být způsobeno tím starým monitorem nebo ne? (mimochodem ten kabel co sem posílal by mi k tomuto monitoru byl stejně k ničemu, teď sem se díval a tam je stejně jenom možnost pro VGA... čili bych musel koupit redukci a na to kašlu, to budu šetřit raději na novej monitor) .... al epomůže teda koupě nového monitoru, nebo mám přeinstalovat ten Windows?

To je zvláštní. Jsi si jistý, že jsi koukal na správné teploty?

Důležitá poznámka:

Máš správně zapojený monitor do počítače? Pokud se nepletu, tak se Tvůj monitor připojuje pomocí VGA kabelu a tento vstup již GTX 760 nemá. Ovšem Tvoje základní deska ano. Jsi si jistý, že nemáš monitor zapojen do základní desky? Těm výkonům ve hrám by celkem odpovídal integrovaný grafický čip, který máš v procesoru.

hups, na VGA je tam pouze jedna "dirka" ... je ve vrchní části PC... potom jsou tam ještě jedny "dirky" na monitory... je tam ten HDMI a pak tam jsou takové (omlouváme se za vyjadřování, lépe to popsat neumím) "trojřádkové dírky s křížkem (a druhej je s "čárkou")

Edit: zde je obrázek, mám to zapojeno nahoře.. u toho spodního není VGA

A jsme doma!!!!!! Děkuji ti neuvěřitelně :D .... Omlouvám se všem, asi mě máte nyní za totálního blbce :) ...... Holt tomu nerozumím, jsem spíše na humanitní vědy než na technický... Monitor jsem zapojil do jediné díry, který tam na to byla... nyní jsem použil redukci a Watch dogs jede na 45 fps na vyšších detailech.... Páni, takhle se dají hrát hry??????????????? :D