Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi MI3

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli s tímto telefonem máte nějaké zkušenosti popř. říct nedostatky a kde by se dal sehnat co nejlevněji. Děkuji za pomoc.

Mám ho půl roku, od té doby mě plastové shitphony od Samsungu a jemu podobné nechávají chladným. Je to jiná liga - zpracováním a hlavně pak systémem. Jediné, co na Samsung nemá, je fotoaparát, který je spíše průměrný.

MIUI je skvělý systém, který je velmi rychlý a hodně dotažený (obsahuje volitelný Root, kontrolu práv aplikací, kontrolu spouštění, antispam, budík, který probudí telefon atp.). Jedinou výtku bych měl k dosavadnímu KItKatu, kdy se v nových aktualizacích objevují občas hloupé bugy (telefon se déle nabíjí, občas blbne hlasitost hovoru atp.). Poslední dvě verze jsou ale naprosto OK, tak snad už to vyladili. Navíc stále lze do telefonu nahrát starší MIUI na ANdroidu 4.3, která je vyladěná.