Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání RAMek

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, jestli můžu přidat RAMky do PC. V pc mám momentálně 2x 1GB, chtěl bych ale 4x 1GB.
Nejsem tak zkušený ale mam 2 ramky navíc, chtěl bych vědět jestli mi to např. zvýší výkon nebo naopak jestli to pc utáhne...
SW: Windows 7 Home premium - 32bit (dříve jsem měl xp)
HW: AMD Athlon 64 x2 Dualcore Processor 4600+,
2,0GB RAM,
ATI Radeon HD 4600 Series

Mám druhej Pc jako MMC AMD Athlon 64 X2 5200+ jsem měl 1GB Kingston 800MHz ,ca rok jsem jel s W7 Ultimate takže nevím v čem by měl bejt problém.Puštění videa na seriál Cz + lítání na netu ůplně v pohodě takže tak....na spuštění několika aplikací + net apod je stejně slabej CPU.Tady asi píšou blbosti žejo.....

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/produc ts/system-requirements