Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam slaby zdroj?

Dobry den,moje setava je AMD Phenom II X4 965 Black Edition,zakladni deska GA-MA790GPT-UD3H,graficka karta je Sapphire R9 290 4GB GDDR5,operacni pameti 12GB,zdroj Fortron Epsilon FX600-80 600W.Kdyz chci pc zapnout,tak se zapne,ale sviti jen kontrolka power,neproblikava ani kontrolka nacitani disku a obrazovka je cerna.Kdyz vypnu zdroj,tak se pc zapne az asi tak na popate a funguje.Nekdy se pri hrani her tak po pul hodine restartuje a nekdy kdyz chci pustit video,treba na youtube,tak se deje to same,ale to se deje nepokazde.Zkousel jsem programy na zatizeni graficke karty FurMark,

Video Memory stress a bylo vse v pohode,nic nepadalo a zdroj take nebyl horky,kdyz jsem na nej sahl.

Zdroj je papírově dostatečný, ale už může být v posledním tažení. Ale zrovna tak může dodělávat třeba i základní deska. To zjistíš jedině tak, že zkusíš jiný (zaručeně dobrý) kvalitní zdroj.