Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nainstalovat JAVA, chybová hláška Error 1722

Pánové, nejde mi nainstalovat zásuvný modul JAVA (nevím jak to nazvat - program?)
(potřebuji to jako nutnou podmínku pro následnou instalaci ArchiCadu a pro komunikaci se svou bankou).
Dostávám opakovaně hlášku
„J2SE Runtime Environment 5.0 Update 6 Installer Information

Error 1722. There is a problem with this Windows
Installer package. A program run as part of the setup
did not finish as expected. Contact your support
personnel or package vendor.

Nevím co hláška znamená, co je to chyba 1722. Nevím jak dál postupovat.

Co mám k dispozici?
operační systém W XP SP 2
Co jsem zatím udělal?
ze seznamu nainstalovaných programů jsem odinstaloval vše, co mělo název JAVA,
počítač jsem zrestartoval a také jsem vyčistil registry.

Děkuji za Vaše postřehy, připomínky a rady.
[mod]Úprava předmětu, smazáno 32 teček na konci. (karel)[/mod]

tak s tímto problémem sem se setkal poprvé. hledal jsem návody na řešeni, vyzkoušel jsem toho hodně, ale bez úspěchu. potom mě napadlo jestli to nebude podobnej problém jako s některejma dalšíma instalacema. někdy se mi stane, že mi windowsy zakážou zápis do některejch složek program files. stalo se mi to už vícekrát. po instalaci javy jsem zjistil, že i složka, do který se pokouší nainstalovat java (než přijde error 1722) je opravdu blokovaná pro zápis. tak jsem nainstaloval normálně do kořene systémovýho disku (prostě jinam než do program files) ... a ono to funguje. problém s právama se dá vyřešit nastavením možností složky (třeba z průzkumníka - nástroje -> možnosti složky -> zobrazení -> odškrtnout doporučený nastavení "použít zjednodušení sdílení souborů"). touhle volbou se zpřístupní záložka "zabezpečení" ve vlastnostech složek. potom už je jednoduchý nastavit práva (podle ostatních složek) a vyřešit problémy :-) ... čili INSTALUJTE JINAM NEŽ DO PROGRAM FILES NEBO NASTAVTE PRÁVA !!!