Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nejlepe zvolit pameti?

Dobry den,

chci se zeptat, jak byste nejlepe zvolili pameti z nasledujiciho vyberu v obrazku? hledet vice na frekvenci velikost nebo at jsou treba po 1gb pameti ?

Mam k dispozici a chci aby v prvnim PC byla co nejlepsi kombinace a v druhem zbytek , s tim ze v prvnim PC jsou 4 sloty na pameti a v druhem pouze dva.
Prvni pc
2x DDR2 1Gb 667Mhz
1x DDR2 2Gb 800Mhz
Druhe PC
1x DDR2 1Gb 667Mhz
1x DDR2 1Gb 800Mhz
V supliku
2x DDR2 512mb 667Mhz

podrobnejsi info VJg

sem to asi blbe pochopil teda... ja myslel ze nejvetsi rozdil v tom dualchanelu... kdyz to ale nejede ani v jedne ze zminovanych kombinaci na dualchanel tak v tom pak uz rozdil neni ne? jestli pojede 4GB singlechanel na 677MHz zapojene 4x1GB nebo 5GB 667MHz singlechanel 3x1GB+1x2GB