Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi, jak na to?

Mám doma stolní pc na něm internetové připojení od adsl, nyní jsem si koupil notebook a na něj je wi-fi karta, chtěl bych to nějak pomocí toho wi-fi připojit, ale vůbec nevím jak na to, jsem absolutní amatér. Díky moc za pomoc. :-D

Pokial nemas adsl router s integrovanou antenou ale len modem tak do pc pripojis bud pci kartu alebo hw ap a nan sa bude pripajat nb.
V oboch pripadoch vsak musis mat vzdy zapnute pc co je nebyhoda. Ak chces nezavisle pripojenie kup si radsej wifi adsl router

pokud má DSL router (tj. s alespoň jedním ethernetem), stačí koupit např. OvisLink WL-5450AP nebo 5460AP, ten má 2 ethernet porty, a vřadit jej mezi router a PC. Pak to půjde i bez neustále zapnutého PC. Pokud je to DSL router se switchem (tj má více ethernet portů), nemusí se vřazovat mezi PC ale připojí se k volnému portu routeru.