Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diktafón ovladaný pedálmi

Neviete niekto o harvéry, ktorý vlastne bude ovládať diktafón. Jedná sa mi o to, aby pri prepisovaní z diktafónu som mohol nohami (pedálmi) ovládať diktafón. Konkrétne by sa jednalo o prehrávenie dopredu, dozadu, poprípade ešte ďalšie funkcie. Neviete kde by sa to dalo zohnať. Počul som, že niečo také majú na súdoch.

Já obdobný diktafon ovládaný pedálem v kanceláři používám, ale přivítal bych raději nějaké udělátko, kterým bych mohl přes pedál ovládat SW mp3-přehrávač na PC. Nešel by ten diktafonový, tuším že Olympusácký pedál pro tenhle účel nějak využít ?