Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po preinstalacii compu nejdu hry

caute,nevedel by mi niekto poradit?
jeden typek mi preinstaloval comp lebo som ho mal zavirovany.teraz ked si chcem pustit hru, vyhodi sa mi take modre pozadie a tam popisane nieco v tom zmysle, ze:
zistene potize,windows ukonceny aby pocitac nebol poskodeny.
Potom mi tam vypise postup, asi tak,ze:
ak sa to stalo 1.krat tak restartovat.
inak skontrolovat, ze ci je dost miesta na disku atd. nieco.
potom este,ze :
pokud je v koncove sprave urceny ovladac,zakazte ho,alebo sa obratte na dodavatela ovladaca a vyziadajte si jeho poslednu verziu.
skuste zmenit videoadaptery.
potom este o nejakom systeme BIOS. ze- zakazte pamatove moznosti systemu BIOS, napr. pouzitie medzipamati nebo stinovanie.
hru som skusil aj odinstalovat a znova nainstalovat, ale stale to iste.
poprosim vas o vysvetlenie v troca lahsich pojmoch, lebo sa do toho moc nevyznam.dik

1. aky OS pouzivas? (je jasne, ze MS windows ale ktory?)
2. mas naistalovane vsetky ovladace k zakladnej doske?
3. mas naistalovane posledne/spravne ovladace ku grafickej karte?
4. aku mas konfiguraciu? aky HW tam mas?
5. nic si nenastavoval v BIOSE?

preinstalovanie hry nepomoze, daco bude s OS alebo s HDD? mas sata? tie rady, ktore pisu su take vseobecne, ze nikdy k nicomu nevedu, na milion chyb vypise tu istu hlasku, na tie sa vykasli...

no daco som vyzistil,ale to asi moc nepomoze,co?
mam windows xp 2000 professional,service pack 2000
AMD athlon(tm) XP 2500+
1,84 GHz, 256 mb RAM. 80giga
v tom BIOSE sa mi asi nehrabal
ovladace a tak sa podla mna moc nemenilo.
on vsetko pozalohoval,len Cecko nanovo preinstaloval.
asi tam nieco nedal alebo co, doriti aj s pocitacom.
a neviete ci je to taka vada, ze sa mi to bude dalej srat?

hej hej srandisti, to ze verbatin neni nazov operacneho systemu(inak ako vravime my experti OS)uz viem. do instalacie sa nejdem pustat natolko si zas neverim. ja som urobil len taky zufali pokus,ze som podla rady nainstaloval directX nuz a nepomohlo.
zajtra my to dojde kuknut typek co mi to instaloval,tak dufam, ze to nebude nic komplikovane.:-*

tak prd, aj s filmami mam dake problemi. stiahnutim bsplayerom mi nejdu prehrat(co predtym isli), idu len v stiahnutom nerostartsmart, ale najprv mi vyhodi varovanie,ze-tato aplikacia vyzaduje akceleraciu DirectDraw acceleration,ktora neni v pocitaci k dispozicii. zapnete ji v nastroji DirectX Diagnostic Tool(dxdiag.exe)na karte Display.

OT: RedDwarf intermezzo pro odlehčení...

LISTER: Kde jsou všichni, Holle?
HOLLY: Jsou mrtví, Dave.
LISTER: Ale kdo?
HOLLY: Všichni, Dave.
LISTER: Co, i kapitán Hollister?
HOLLY: Všichni jsou mrtví, Dave.
LISTER: A co Todhunter?
HOLLY: Všichni jsou mrtví, Dave.
LISTER: A co Selby?
HOLLY: Je mrtvý. Všichni jsou mrtví, Dave.
LISTER: Peterson ale ne, že jo?
HOLLY: Všichni jsou mrtví, Dave.
LISTER: Chen snad ne?
HOLLY: Gordon, Bennett, ano i Chen, všichni. Všichni jsou mrtví, Dave!
LISTER: Rimmer?
HOLLY: Je mrtvý, Dave. Všichni jsou mrtví. Všichni jsou už mrtví, Dave!!!
LISTER: Počkej. Snažíš se mi říct, že jsou všichni mrtví?

:-D:-D:-D