Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokování reklam v IE7

Není zde asi mnoho těch, co používají IE. Já také jen na něco. Ale objevil jsem hezký program na adrese: www.ie7pro.com, jmenuje se IE7pro. Má dost funkcí, hlavně blokování reklam a flashe, myší gestury, rychlé ukládání obrázků a řadu dalších, všechno jsem ještě nezkoušel, originální popis funkcí:

· IE7pro will help you Close/Open tab by double left click
· switch proxy
· set agent identification
· block ads and flash
· open new tab from address bar
· apply super drag-drop
· refresh tab automatically
· recover session crash
· manage tab history
· view page information
· save image files quickly

Program je free, nedávno vyšla nová verze. Za vyzkoušení rozhodně stojí.

ako sa moze nieco, co sa konci na PRO (teda ak je myslene professional) zacinat na MS IE? nejak to nejde dokopy.
za vyskusanie sa, zevraj, nic nedava, ale skusanie IE take "bezplatne" nemusi byt. mesacne ho spustim raz, pozriem stranku a v PC sa mi z neho ulozi kopa bordelu. vyskusat? ja ani nahodou... ked budu dobre skusenosti, mozno mrknem pol ockom, ak nie, tak dovtedy third party FF alebo Opera :-)

edit: IE7PRO...which adds lots of features and extras that makes your IE easier...
tipicke MS kecy, ked sa snazia aby ich SW rozmslal za nas

Vynášej soudy až tomu budeš rozumět. Internet Explorer je "pro" browser ve smyslu toho, že je to jediný centrálně nasaditelný a spravovatelný prohlížeč, je provázáný se spoustou bussiness-level aplikací, je to aplikační platforma, má funkční systém aktualizací, je nenáročný a umí vše co je třeba a nedává uživateli možnost dělat, co třeba není.

FF a Opera jsou prohlížeče na domácí blbnutí.

mesacne ho spustim raz, pozriem stranku a v PC sa mi z neho ulozi kopa bordelu

Co ti na to mám říct? Asi to bude rukama, mě se žádný "bordel" v PC neukládá.

PS. Ten IE 7 Pro od letmého pohledu nevypadá zle, i když já takové věci obvykle neinstaluju

jenže v práci ve firemní síti je mi jedno, co se tomu pc děje, na to je oddělení it a je to jejich starost, tito uživatelé sem pro radu chodit nemusí.
kdežto doma nebo kde za uživatelovým pc nestojí it oddělení a doménová práva, potřebuješ m.j. bezpečný prohlížeč. a všichni ti co sem chodí dokola se stejnými problémy, používají internet explorer. ti co jim spyware vykradl hesla k internetovému bankovnictví, ho měli taky.
internet explorer není pro laiky, pro ně je to nejnebezpečnější prohlížeč.

no jo, zas trochu mimo příspěvek.