Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony xperia SP - otazka na majitelov

Zdravim,chcem sa opytat tych ktory si kupili tento telefon,dali aktualizovat na 4.3 a zaznamenali nejake poruchy, ake poruchy ste mali vy? a prisla nejaka oprava?....Na internete som cital ze su problemy s tymto...Planujem si tento telefon kupit....
Ďakujem :)

Nechces si koupit nejaky lepsi telefon? Sony moc vychytane nejsou, asi nebudes chtit nic od Samsungu, protoze ho ma kazdy, ale proc si je vsichni porizuji, protoze to funguje. Ale tich moznosti co koupit mas vic, treba takove Xiaomi Redmi 1S je relativne levny a pritom vykony a kvalitni smartphone.

ten Evolve za cca 150 € som uz mal v ruke, určite ho nechcem, inak diki za rady :) , Ale te Sony xperia Sp ale je vykonnom rovny SIII,len je to 2-jadro,zatial čo SIII ma 4-jadoro.... vieš aj kontkretny model na tieto telefony?...chcem niečo podobajuce sa vykonu SP...uvažujem aj o kube z bazosa napr...