Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Natáčení

Zdravím zkoušel jsem si natáčet např. Dark Souls 2 jedu ho na minimální detaily ( S výjimkou full rozlišení ) na 40-50 FPS, ovšem když zapnu FRAPS a natáčení spadne mě to až na 20-25 FPS je to normální ? To samé při GTA SAN ANDREAS, které jedu na 100 FPS ( Tam je to max. omezení ) zapnu natáčení a začne se to kousat FPS 18-25 nechápu to neuměl by někdo pomoc ?

Děkuji za rady.

Poradím ti ..

pokud máš HDD které nepoužíváš zapoj jej a nahrávej na něj

Tím že začneš nahrávat se polovina rychlosti zápisu atd přesune na program kterým nahráváš a PC díky disku pak nestíhá obnovovat FPS ve hře...

Jednoduše řečeno nenatačej na stejnej disk kde máš hru. a uvidíš že FPS budeš mít pořád jak jsi měl.

I kdyby jsi měl SATA-III Furt to bude problém že se rychlost "rozdělí"