Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi do PC, spatny "routr", Jakou novou krabicku?

Dobrý den, chytám wifi přímo od jednoho poskytovtele. Doted jsem si stacil s příjmem wifi signálu do NTB.
Chtel bych ale místo NTB připojit PC. Mám doma tuto krabicku

http://cz.tp-link.com/products/details/?model=TL-W R340G#over

je to smerovac, a jelikoz mi nejde nijak nastavt prijem do PC pres tento kepl (ktery pokud se dobre pamatuju funogval pred 5 lety jako zdroj WIFI signálu) budu muset asi porídit něco jiného?

Poradte prosím za
A) jakou krabicku, která by přijímala WIFI signál a smerovala do PC <====== Hlavní otázka
B) krabicku kdybych chtel WIFI signál chytat a zase posílat dál
C) krabicku která z LAN kabelu udela WIFI asi mám- tkaže tu ne? :)

+ jak se jim vsem nadává? protože ac jsem si třeba PC složil sám, tak vyznat se v eschopu, co mam koupit, abych si nekoupl znova to samy..

Díky

potřebuješ krabičku, které se říká klient. K té můžeš připojit už libovolný router.

Jako klienta bych asi doporučil nějakého Ubiquiti (jsou v outdoor provedení a mají PoE, takže je můžeš vystrčit ven a získat tak lepší signál. Navíc obsahují vizuální indikátor kvality příjmu, takže se lépe seřizují neprofíkům).
Jako router můžeš použít ten tvůj "klepl" (stačí jen pohlídat si aby nebyly dvě stejné IP sítě za sebou)