
Nenalezení wifi signálu (TP-LINK WR543G)
Zdravím, mám problém se svou wifi. Telefony ani ntb ji nevidí. Před pár dny jsem router (TP-LINK WR543G) resetoval asi 3x za sebou a od té doby nelze vidět signál, tzn. nemohu si na router bezdrátově připojit. Zkoušel jsem i přes lan tovární nastavení a stále nic. Setkali jste se s tím? Marně se snažím něco najít na netu. Díky
Pripojis sa cez LAN, vlezes do nastaveni routru, a nastavis si WiFi (Wireless). Samo sa to nenastavi.
Vše bylo už nastavené, ten router teď X let fungoval a po tom resetování přestal vysílat signál. Když to teď přenastavím znovu, stále se neukazuje.
Co presne si kde a jak presne prenastavil?
klasika, quick setup..ale potom, co se nic nezměnilo, jsem tam vrátil zálohu, abych to ještě víc nepodělal.
Tak nedavaj ziaden quick setup ale nastav si rucne sekciu wireless. Mas tam teda nastavene co?
Když jsem v operation mode namísto AP client router použil AP router, tak se wifi na jiných zařízení ukáže..Když přehodím zpět, tak už ne.
Wireless
region: United States
channel: 6
mode: 54Mbps
XR: enable
Power: max
MAC filtering: enabled (allow the stations not specified by any enabled entries in the list to access)
Statistiky:
status: AP-DOWN
received packets: 0
sent packets: 17xxx
A samozrejme ze tam nemas davat mod client. Chapes co to je klient? To ti poradil kto?
(p.s. to znamena ze v podsatate si mal vsetky nastavenia naopak :D)
:D tomu moc nerozumím víš, oki, zkusím ten mod bez clienta. Říkám, bylo to tam přednastavené, tak jsem to ponechal :)
tak ten starý géčkový krám vyhoď a kup si normální nový.
přes kolik zdí chytáš signál?
edit: režim client nebo wisp-client? tak to je špatně, jak ti píše kolega.
Mám to v plánu :) Nedávno jsem bydlel v domě, kde byly dvě zdi 450mm a signál jsem skoro nechytal :) Teď je to zas dobrý.
Supr, tak wifi už konečně vidím.
Mockrát ti děkuji za čas a za radu. nicméně po zapojení WAN nedostávám žádná data (tzn. nejde mi net) :/
edit: je to WISP Client router
wisp-client: router umí tento režim, ale ten slouží pro příjem internetu přes wifi.
pokud ti vede od providera kabel, musí být režim: normální router.
Děkuji!
WAN stranu nastavis podla toho co provider chce aby si tam mal nastavene. Zavisi od sposobu pripojenia. Nielen rezim ale vsetko. (P.S. rezim ma byt samozrejme router)
Dobře, děkuji!