Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android aktualizace

Ahoj,
potřebuji poradit,naposledy jsem házel novej android asi před rokem,takže jsem to už zapoměl.
nyní mám android 4.0.4 a chtěl bych tam 4.2.2
jaký programy se na to ted používají?
Díky

Tak proc ses ptal, kdyz vis ze nic?

Bud tvuj telefon (tablet) aktualizaci na novejsi Android ma nebo ne, nic mezi neni. (To totiz zalezi predevsim na tom, jestli vyrobce udelal na novejsi Android ovladace pro svuj HW, pak ale velmi pravdepodobne sam vydal i aktualizaci nebo holt nic. Siceobcas najde nejaky dobrak, ktery spacha ovladace hardwaru vlastni, ale to se obvykle podari jen u velmi popularnich modelu, urcite ne u nejake noname ciny.)