Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil na splatky?

zdravim, nevite o nejake dobre strance kde sou mobily na splatky? Nasel sem asi 2 ale mobil stoji 7000kc, a kdyz bych si ho vzal na splatky tak bych splacel asi 700 mesice ale splacel bych 13000kc, coz je docela blby,konkretne chci Iphone 4S 16GB,muze byt i 32GB

Včera jsem ze sběratelské sbírky po cca 8 letech kontrolně oživil Nokii 5110, která je téměř nová. Co vím, tak N5110 tahají i záchranáři. Externí anténka má své výhody v oblastech s horším signálem, připojení externí antény nepochybně také. Připomínám vychytávku Net monitor a výdrž baterie, která je legendárně udávaná cca jeden týden. Bože to byly tenkrát před více než 15 lety zlaté časy! Myslete si co chcete, ale klidně bych se do klidu té doby vrátil.
Proto nazývejme uživatelský přístup nadčasovým ... ;-)

legendárně udávaná cca jeden týden

??
Co je na tom legendárního? Moje Nokia 1600 (ta stará) vydrží ještě dnes cca dva týdny. Pravda, má už měněné baterky (dvakrát za těch asi 20 let), každopádně to není legendární, ale normální. Dřív ty founy něco vydržely. Můj SE K770i dal při velmi něžném používání 14 dní. :)
Až novinky s osmijádrovým procesorem, 4GB RAM a 4K displejem nic nevydrží... :)

samozrejme ze vydrzely vic stare telefony ktere se vykonem nedaji porovnavat s dnesnima nikdo te nenuti si kupvoat smartphone porad se prodavaji i "normalni" telefony

To je na mě?
Já mám nový dotykový smartphone - BlackBerry Z10, s malou výdrží jsem se smířil.
Jen se mi nezdálo, že tu vyzdvyhoval týden výdrže, když to měl dřív skoro každý telefon, to nebylo ještě před 5 lety nic legendárního, to bylo naprosto běžné. :)

To nic nemění na tom, že nechápu, proč se dneska všichni tak ženou za parametry.

:-D Haha

7 dní je pořád méně, než zmíněných 14 co má ten zmíněný SE a to docela zásadně.
Tam je právě ten problém, že ani když je ten telefon používaný jako hloupý, takovou výdrž nemá. 7 dní je pěkných, já z toho déle jak 4 nevytřískám. Ovšem já ho mám trvale na 3G a šahá si tam pro maily a facebook.
Když jsem používal ten SE jako "chytrý" telefon (hodiny na internetu, na facebooku, přehrávání videií, hry, aplikace atd.) tak se stejně udržel podstatně déle, než ty nové telefony. Třeba 2-3 dny. Tehle při používání drží v lepším případě do večera. Jistě, teď mi někdo napíše, že to je moje chyba, že ten telefon je plečka. Kamarád, když ke mně jde večer pít tak si k Lumii tahá nabíječku, takže telefonem to není.

Nové telefony prostě žerou. Je to logické, ten displej si něco vezme. Jen nechápu, proč to všichni pořád mají potřebu popírat. Jinak s nimi problém nemám, je to dobrá věc a telefon mám radši, než počítač.