Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I7-4790k vs. I7-4930k ?

Dobry den,chtel bych se obrátit na Vas zkušenější borec s prozbu o pomoc. Již delší dobu se moc nevěnují problematice ohledně pc komponentu takze se v tom ztrácím. Rad bych si poskladal počítač,ktery by vydržel nejakou tu dobu držet krok s herním průmyslem. Proto bych Vas moc chtel požádat od ceho se odrazit, zda ma vubec smysl investovat velke penize do soketu 2011 a procesoru i7-4930k ktery je 3 generace nebo zda bohate staci soket 1150 i7-4790k 4generace? Pripadne z jakého duvodu jste vybrali ten či onen,abych v tom mel jasno v čem je lepsi pripadne horší. Pozdeji si urcite nechám i poradit ohledně komponentu, ale ted potrebuji vedet ktery soket vubec zvolit. Budu moc rad za kazdou radu. Za pravopis (háčky,čárky) se omlouvám,tento příspěvek píši na iPadu. Predem moc dekuji!

ok takže case bude Lian Li.Jinak z tech dvou sestav co jste mi napsali je možné si vybrat třeba základní desku z jedné a grafiku z druhé nebo je třeba se držet původní sestavy protože by pak mohl nastat někde problém?Sice nevím kde ale radši se ptám...Jinak máš pěknou skříň

Nevím co máš zase z deskou, deska v návrhu přesně odpovídá svému určení = přetakt + dostatečná kvalita a slušná cena = více netřeba.
(pokud začneš u navrženého základu dělat jakési svoje změny, tak je to tvá věc, ale možné důsledky si potom přičti sám)

A jakým způsobem?Něják na tvůj profil nebo otevřít nový dotaz? Jinak když jsem se díval na stránky výrobce na podporované procesory a grafiky tak tam ani jedno nebyl vypsané.To bude tím,že popis k desce je už asi starší,že?

prosím Tě němáš zkušenosti stím jak vyřešit problém,že mám doma wifi a natáhnout kabel by byl problém.Tak čím ten wifi signál zachytit a následně jej přes lan přivést do pc?Také z důvodu abych mohl využít Killer ethernet který na desce je,tedy pokud je to dobrá funkce?!Koupit další router nebo je na to nějáký extra přístroj?