Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni zelezo do 20000

Dobry den panove,
jako uplny laik bych vas chtel poprosit o sestaveni stolniho pc na hry. Soucasti sestavy by mela byt obrazovka (24"),wifi karta a bez hardisku, bez mechaniky, bez OS. nejlepe pres czc, jeli mozno.

Dekujiii

Wifi karta je kravina, bude to nepohnutelne a ak budes mat PC na nejakom divnom mieste kde bude zly signal tak bez toho aby si PC presunul s tym nic nepsravis.

Osobne pouzivam toto uz rok: tp-link-tl-wn822n-d309073.htm

Ping v CS:GO mam 20-40ms, v LoLku mam 30-40ms. Je k tomu meter a pol dlhy kabel a dual antena. Mozem len odporucit. Signal je silny a hlavne stabilny.

Pokial sa nejedna o Pro-gamera tak je sietovy kabel uplna zbytocnost (reakcia na typka co ti odporucal kabel...)