Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Misto na disku

Zdravim,chtel bych se zeptat cim to muze byt ze cca kazde 2 dny mam o cca 1GB min na disku když vůbec nic do pocitace nestahuju a aktualizace si myslim ze by tolik nezabrali.Treba před týdnem sem mel něco kolem 365 a dnes mi to ukazuje 356 volneho mista.DIky

Ked mas viac jak 3GB RAM tak si uplne vypni virtualnu pamat (daj si tie slova do google)
Misto sa zmenilo o kolko?
Zmaz body obnoveni (daj si tie slova do google)
Misto sa zmenilo o kolko?

Na kazdu zlozku (aj na tu Temp) sa da kliknut pravym a zvolit vlastnosti a precitat si tam ze kolko subory v zlozke zaberaju.

A docasne subory internetu sa mazu v prehladaci, v jeho nastaveniach (ale urcite ich neni gigabajt, je to totiz automaticky obmedzovane prehliadacom)

No a teraz musis sledovat ci ti mizne miesto aj nadalej a ci sa to dalsom zamzani bodov obnoveni vrati na povodne alebo ne. Ak ne, tak ti to tam obsadzuje nieco ine, musis potom porovnavat kazdu zlozku kolko zaberala pred tyzdnom a teraz (t.j. napisat si kolko ma ktora teraz a porovnat to o tyzden apod) ze kde sa to miesto obsadzuje