Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tiskárny

Zdravím, po tom co nám odešla tiskárna bych si rád koupil novou -
Samozřejmě - co nejlevnější, pokud bude splnovat podmínky
1) tisk (:D)
2) sken
3) aby náplně byly co nejlevnější
4) wifi
stačí nějaká obyčejná. Rád bych, aby k ní bylo cdčko s driverama a nemusel bych to hledat po internetu jak vůl. Aby se z ní dal nějak rozumně vytáhnout zaseklej papír a aby netiskla třeba nakřivo (taky se mi to už stalo)
Díky moc.

něco jsem se inkoustovek naplnil a rozepisoval, od té doby k nim chovám upřímnou nenávist.
jedině laser.

pokud to nebude tiskárna připojená pouze k jedinému pc, ale bude ji využívat více pc v síti, musí umět spolupracovat se sítí:
- buď máš router s usb printserverem,
- nebo ať je to rovnou inteligentnější tiskárna s lan portem.